SESLI KITAP

sesli kitap

sesli kitap

Blog Article

Blanka Lipinska – 365 Gün Sesli Kitap

Blanka Lipinska – 365 Gün Türkçe sesli kitap sitemizde Blanka Lipinska – 365 Gün kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Blanka Lipinska tarafından kaleme alınan 365 Gün kitabı 304 sayfadan oluşup kitabı hemen sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. 365 Gün kitabını ücretsiz sesli kitap şekilde Sitemizden hemen dinlemeye başlayabilirsiniz. 365 Gün Sesli Kitap, 365 Gün sesli kitap dinle, sesli kitap indir, sesli kitap kütüphanesi, 365 Gün sesli kitaplar, 365 Gün sesli roman oku, Blanka Lipinska sesli şiir kitapları, 365 Gün sesli edebiyat kitap sitesi, 365 Gün sesli kitap, 365 Gün sesli kitap indir, 365 Gün ücretsiz sesli kitap dinle, 365 Gün sesli oku, 365 Gün sesli kitap oku indir ile alakalı tüm bilgiler makalemizde.
**
Aradığımız sesli kitap ve Sesli Roman linkini bulmak? Bazen büyük bir soruna dönüşebiliyor. Hem çalışıp hem de kitap okumak, oldukça zahmetli.
Bu durumda olunca bir çoğumuz ücretsiz sesli kitap sitelerine yöneliyoruz.
**

Blanka Lipinska – 365 Gün Sesli Kitap
Gişe rekorları kıran aynı isimli Netflix filmine ilham veren, uluslararası düzeyde en çok satan, son derece seksi ve romantik roman.Laura Biel, sevgilisi ve iki arkadaşı ile büyüleyici Sicilya`da rüya gibi bir tatile çıkar. Gezilerinin ikinci gününde, yirmi dokuzuncu doğum gününde kaçırılır. Onu kaçıran, Sicilyalı güçlü bir suç ailesinin başı, son derecede yakışıklı genç mafya babası Massimo Torricelli, her ne pahasına olursa olsun Laura’ya sahip olmaya karar vermiştir.Massimo`nun kendine göre nedenleri vardır. Hayatına yapılan bir suikast girişiminde ölümle burun buruna gelmiş ve neredeyse ölmek üzereyken, gözlerinin önünde bir görüntü belirmiştir: Laura’ya çok benzeyen güzel bir kadın. Ölümün eşiğindeyken gördüğü bu kadını bulacağına ve her ne olursa olsun, bu kadının onun olacağına dair kendi kendine söz verir.Massimo, 365 gün boyunca Laura`yı görkemli mülkünde tutsak edecek ve kalbini kazanmaya çalışacaktır. Eğer Laura, herhangi bir noktada kaçmaya çalışırsa, Massimo onun tüm ailesini bulup öldürecektir.Kısa bir süre sonra Laura, onu esir alan, bu yakışıklı ve güçlü adamın sesli kitap okuma büyüsüne kapılır. Fakat aralarındaki bu istikrarsız, tehlikeli ilişkiyi, kontrolleri dışında gelişen güçler, parçalamakla tehdit etmektedir…Blanka LipinskaBlanka Lipinska, Polonya`nın en popüler kadın yazar ve fenomenlerinden biridir. Zorunluluktan çok istediği için, para kazanmaktan çok eğlenmek için yazmaktadır. Dövmeleri sever, dürüstlüğe ve fedakarlığa değer verir. İnsanların seks konusunda yeterince açık olmamalarından rahatsız olmaktadır. Aşkın birçok farklı yönü olduğuna dair konuşmayı kendine görev edinmiştir. Onun için seks hakkında konuşmanın, akşam yemeği hazırlamak kadar kolay olduğunu söyler.
Blanka Lipinska – 365 Gün Sesli Kitap Dinle

—————————————————————————————————————–

Blanka Lipinska – 365 Gün Sesli Kitap sesli kitap indir Dinle sesli kitap dinle Bu Türü sevenler için bilhassa sesli olarak dinlenmesini tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. diğer eserlere bakmak için sesli kitap dinle linkinden birbirinden güzel sesli kitaplara ulaşabilirsiniz. ”Blanka Lipinska – 365 Gün ücretsiz sesli Kitap dinle” Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Türkçe Sesli Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Blanka Lipinska – 365 Gün Nasıl Ücretsiz Sesli Kitap dinleyebilirim? Sitemiz üzerinden 7 sesli kitap ücretsiz gün 24 saat bu kitabı sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz. Sizlerde Blanka Lipinska – 365 Gün kitabını sesli bir şekilde istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde Sesli Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz Sesli Kitap Dinle dosyasına ulaşabilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

Sesli kitap yükleniyor… Lütfen bekleyiniz.
Kitabın sayfa sayısına göre (1 ile 5 dakika) yüklenme süresi değişebilir. Sabrınız için teşekkür ederiz.**
Sınırsız Türkçe Sesli kitap kütüphanesi sizleri bekliyor.
Roman Sesli Kitap Kategorisini incelemenizi tavsiye ederiz.

Diğer Aramalar;
Blanka Lipinska – 365 Gün sesli sinle
Blanka Lipinska – 365 Gün Türkçe sesli kitap
Blanka Lipinska – 365 Gün sesli kitap
Blanka Lipinska – 365 Gün sesli Kitap indir
Blanka Lipinska – 365 Gün Kitap Tanıtımı
Blanka Lipinska – 365 Gün kimin Eseri
Blanka Lipinska – 365 Gün kitap Sayfa Sayısı
——————————————————————————————————————

Kategori:

Roman

Report this page